Hayat, iş, aşk, ilişkiler, aile! Sizi yordu mu? O zaman belki de bana ulaşmanızın zamanı gelmiştir! Öncelikle tanışalım. Ben NUR! Hayatınızdaki her detayın yolunda gitmesi için kuantumunuz olacağım. Artık doğru adımlar atacağız, kendimizi inanacağız, umutsuzluk ve üzüntü en yakın arkadaşlarımız olmayacak! Sizi yeni dostlarınızla başarı, mutluluk, özgüven ile tanıştıracağım! Henüz geç kalmadınız, gelişim için hiçbir zaman kalmazsınız…

Bireysel Danışman Olarak!

Bireysel danışmanlık sürecinde şu anda neler olup bittiğini incelerim, engellerinizin veya zorluklarınızın neler olabileceğini keşfederek yapılacak eylemleri seçerim. Kişisel hayatınızdaki genel başarılara ve geçişlere odaklanarak tamamen gerçekçi planlar kurarım. Psikolog olarak ilk ilkem “Nasıl bir hayat istiyorsan, onun gibi yaşa.”dır!

Bu yolda yanınızdayım! Bazen hayatınıza birinin uzaktan bakması gerekir, buna helikopter görüşü diyoruz. Bakalım sizi izlerken aslında size ne kadar yol kat ettireceğim…

Sorumluluk: Beni spor salonundaki bir koç olarak düşünün, spor salonunda antrenörsüz çalışırsanız ne kadar yol kat edersiniz? Peki ya antrenörünüz olursa? Her hareketinizi inceleyeceğim, düzenli olarak irtibat halinde olacağız bu sayede daha çabuk harekete geçeceksiniz, daha büyük hedefler koyacaksınız ve benimle çalışırken daha büyük düşüneceksiniz!

Uzmanlık: Doğru hedefleri yapmanıza, daha fazla para kazanmanıza ve kişisel yaşamınızı geliştirmenize yardımcı olacağım. Hayatınıza katılımımla kısa zamanda daha fazlasını başaracaksınız!

İletişim: Nitelikli bir danışmanla çalışırken endişelenmezsiniz. Motive olmanız için doğru kelimeleri nasıl kullanacağınızı bilir. Çoğu zaman telefonla haftalık görüşmeler yapacağız. Deneyim zorlu gibi gelirken birden canlandırıcı etkime kapılacaksınız ve dört gözle haftalık aramalarımı bekleyeceksiniz.

Kimler Benimle Çalışıyor?
Girişimciler, yöneticiler, işletme liderleri, oyuncular, müzisyenler, yaratıcı insanlar, küçük işletme sahipleri, üniversite öğrencileri, anneler, ev hanımları…

“Aslında hangi mesleği yaptığınız önemli değil, önemli olan nereye varmak istediğiniz. “

Bu yolda boşlukları kapatmanıza yardımcı olacak, sınırlarınızı aşmanızı sağlayacak, büyük ve daha da büyük düşünmeniz için temeller hazırlayacağım.

Örnek isterseniz:

 • Amaç ve hedeflerin belirlenmesi! Elbette gerçekleştirilmesi…
 • İş, kariyer ve yaşam planlama,
 • Korkularınızı yenme,
 • Aklınızdaki karmaşıklığa son verme,
 • Finansal güvenlik ve bağımsızlık yolunda adım atma,
 • İş hayatı ve kişisel hayatı dengeleme,
 • Kilit kararlar vermek ve başarı için stratejiler tasarlamak,
 • Güçlü ve özlü bir şekilde iletişim kurmak,
 • İdeal kariyerinizi keşfetmek,
 • İdeal partner / aşk / ilişki için sizi içten keşfetmek,
 • Temel değer ve tutkuların belirlenmesi,
 • Kişisel ve duygusal ihtiyaçları karşılamak,
 • Organize olmayı öğrenmek,
 • Daha fazla para kazanmak,
 • Hayattan zevk almak için daha fazla zamana sahip olmak,
 • Eğlenmek, macera yaşamak,

Ve daha iyi bir hayat için çok, çok daha fazlası…

İlişki Danışmanı Olarak!

Modern yaşamın karmaşası buluşma ya da yakın ilişkinizde yorgun hissetmenize mi neden oluyor? İlişkinize zarar vermeden sizi geliştirecek, sonra da ilişki başarısı elde etmenizi sağlayacağım!

İlişki danışmanı olarak düşüncem, sağlıklı, destekleyici ilişkilerin duygusal ve fiziksel sağlığın belirleyicisi olmasıdır. Peki size nasıl yardımcı olacağım;

Bekarlar İçin İlişki Danışmanlığı
Uzun vadeli mi, yeni mi yoksa sinirli bir bekar mısınız? Birileriyle buluşmaktan veya anlamlı ilişki kurma isteğinden sıkıldınız mı? Sizi hak ettiğiniz sevgiyi elde etmekten alıkoymanın ne olduğunu keşfetmek için beni arayın!

Çiftler İçin İlişki Danışmanlığı
Mevcut ilişkinizde neden tatmin olmadığınızı netleştirin! Hoşnutluk, huzur ve sevgi elde etmenin gerçekte ne olduğunu bilmek isterseniz online ya da yüz yüze görüşmek için bana ulaşın!

Kurumsal İlişki Danışmanlığı
Çalışanlarınızla ya da bir çalışan olarak iş yerinin kültürünü becerilerinize nasıl dönüştürürsünüz merak ettiniz mi? Pozitif psikoloji ile kısa zamanda etki alacağız ve işteki ilişkileri yönlendirmek için ilişkisel zekanızı geliştireceğiz!

Bireysel İlişki Danışmanlığı
Arkadaşlık / ilişkilerde benzersiz kalıplarınızı tanımlamak için danışmanlığımdan yararlanın! Bloklarınızı keşfedin ve aşk hayatınızı kontrol altına almaya başlayıp hak ettiğiniz türden sevgiye ulaşın! Merak etmeyin sizin için pratik bir strateji düşünmüş olacağım!

Sonunda değişime hazır olduğunuzda beni arayın;

“Yaşam yolculuğum bana hayatımın değişmesi gereken yönlerinin olduğunu fark ettirdi. Değişmesi gereken ailem, çocuklarım ya da arkadaşlarım değildi, BENDİM!”